Hakkımızda

bosphorus-cruise-istanbul-4_edited.jpg

SUA Danışmanlık olarak 2011 senesinde Istanbul'da kurulduk. Kuruluşumuz ile beraber Türkiye'nin en büyük ve yaratıcı reklam ajanslarından olan TBWA\Istanbul ile işbirliğine başladık ve TBWA\Istanbul'un dijital projelerinin üretilmesi noktasında destek olduk. TBWA\Istanbul ile beraber Aygaz, Beko, Henkel, Yemeksepeti, YKM, Çaykur gibi markalara düzenli olarak dijital pazarlama ve iletişim danışmanlığı da verdik.

Aynı dönemlerde Istanbul Shopping Fest 'e üç dönem boyunca sürecek olan icra kurulu dijital iletişim ve pazarlama danışmanlığı verdik.  2014 senesinin başı itibari ile Şekerbank ile anlaşıp, Sekerbank.com.tr'nin tasarımı ve dijital iletişim materyallerinin üretimini üstlendik. 

Gene 2014 senesinin başında Konutder başkanı Ömer Faruk Çelik'in talebi ile EvdekiFirsat.com projesinin tasarlanması, geliştirilmesi ve yönetilmesini içeren 4 sene sürecek bir operasyonu üstlendik.

2018 ortası itibari ile Robot İşgücü markası ile Türkiye'de "Robotik Süreç Otomasyonu" konusunda danışmanlık vermeye başladık.

 

2020 senesine geldiğimizde ise içinde olduğumuz Covid-19 salgınında elimizdeki bilgi birikimi ve teknolojileri bir araya getirip, "İhracata Dijtal Destek" servisini hayata geçirdik.

 

Bundan sonra da müşterilerimizin ticari faaliyetlerinde onları ileri götürecek yeni teknolojileri ve servisleri vermeye devam edeceğiz.

unnamed.png