Robotik Süreç Otomasyonu

Ne yapıyoruz?

Şirketiniz içerisinde angarya haline gelmiş, elemanlarınızın zamanını çalan, asıl işlerin önünü tıkayan her türlü rutin sürecinizi otomatize ederek, robotlar ile çözüyoruz.
 

Konumuz olan Robotik Süreç Otomasyonu(RSO), son yıllarda gittikçe yükselen ve ileride oldukça büyük bir pazar oluşturacak bir teknolojidir.

Kısaca anlatmak gerekirse, RSO iki başlığa ayrılmaktadır:

  1. Kesintisiz RSO (RPA - Robotic Process Automation): Kullanıcıdan bağımsız, gerçek veya sanal bir bilgisayar üzerinde %100 kendi başına ve müdahale olmadan çalışan, küçük ve sürekli tekrar eden işleri gerçekleştiren robotlardır.
     

  2. Kullanıcı Destekli RSO (RDA - Robotic Desktop Automation): Şirket çalışanlarının bilgisayarına kurulan, çalışanın günlük aktivitelerinde ona yardımcı olan, gerçekleştirilen işlemleri %75-%95 oranında otomatize ederek iş sürelerini ve hata ihtimalini büyük oranda azaltan robotlardır.

Neyi amaçlıyoruz?

☑️ Maliyetlerin azaltılması
☑️ Çalışanların daha verimli yerlerde kullanılması
☑️ Operasyonel hataların azaltılması

Operasyonel verimliliğinizi arttırmak ve maliyet kontrolü sağlamak isterseniz, görüşmemizde fayda var.

Bizimle çalışmalısınız. Çünkü;

Geçmiş yıllardan gelen robot ve otomasyon geliştirme tecrübemiz ile, mevcut iş süreçlerine çok daha hızlı müdahale edebiliyoruz.

Farklı yazılım platformları ile çalışıp, ihtiyacınıza göre projeyi boyutlandırabiliyoruz. Mevcut müşterilerimizle yaptığımız çalışmalar ve örnekler sayesinde, sizi teknik argümanlara boğmadan, sorununuzu çok daha hızlı çözüme ulaştırabiliyoruz.

Daha fazla bilgi ve görüşme talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ayrıca bu servisimiz hakkında kamuoyunu bilgilendirdiğimiz diğer platformunuz olan RobotIsgucu.com ‘u da ziyaret edebilirsiniz.